DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Ecojob
  • Kontakt: Joanna Ecojob
  • Telefon: +48605551306
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Piekarz
Szukasz pracy w Niemczech,? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do naszego zespołu w Augsburgu jako Piekarz i ciesz się świetnymi warunkami pracy oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Ogłoszenie o Pracę: Piekarz w Niemczech

Miejsce pracy: Augsburg, Niemcy
Rodzaj zatrudnienia: Umowa niemiecka, pełny etat
Wynagrodzenie: €16/h brutto
Zakwaterowanie: Darmowe pokoje dwuosobowe (jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie).

Opis stanowiska:

Szukamy doświadczonego piekarza, który potrafi tchnąć życie w mąkę i wodę, tworząc z nich chleb, bułki, bagietki i wiele więcej! Do głównych obowiązków należy: wyrabianie ciast, obsługa pieca, kontrola jakości produktów.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku piekarza,
  • zamiłowania do tradycyjnych metod pieczenia oraz otwartości na nowoczesne techniki,
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego (każda dodatkowa umiejętność językowa będzie dużym atutem),
  • pasji do pieczenia i dbałości o najwyższą jakość wypieków.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • stawkę godzinową: €16 brutto,
  • ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych oraz pomoc w uzyskaniu ubezpieczenia na terenie Polski (S1),
  • pomoc w organizacji niemieckiego numeru podatkowego,
  • miejsce pracy w samym centrum miasta z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej,
  • darmowe zakwaterowania w pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie),
  • zdalna opieka polskiego koordynatora.

Jak aplikować?

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, wyślij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 605 551 306.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Może to właśnie Ty stworzysz kolejny bochenek, który skradnie serca naszych klientów!